Haber

Sinan Oğan ve Ümit Özdağ Bir Araya Geldi: “Gündem Değerlendiriyoruz”

İkinci tip cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi ittifakı destekleyeceği merakla beklenen CET ittifakının cumhurbaşkanı adayı Sinan Ogan, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde Ümit Özdağ ile bir araya geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Kılıçdaroğlu ile, Oğan’ın da Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından ikili bugün bir araya geldi.

Özdağ, görüşme sırasında çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşırken, “Gündem değerlendiriyoruz” notu düştü.

Ümit Özdağ’ın paylaşımı ?

Bugün yapılacak toplantının ardından herhangi bir destek açıklaması beklenmiyor.

Gazete Pencere’den Hayri Demir’in haberine göre görüşme sonucuna göre Özdağ’ın Kılıçdaroğlu ile tekrar görüşme şansı bulabileceği belirtiliyor.

İttifakın duruşunun ne olacağına ilişkin açıklamanın Pazartesi gününe kadar ertelenebileceği belirtildi.

Oğan’ın dün Erdoğan ile görüşmesi Çet İttifakı’na yapılan isimler de “sürpriz” olarak değerlendirilirken, bunun da rahatsızlık yarattığı ileri sürüldü.

Çet İttifakı’na yakın bir siyasetçi, görüşme öncesi basına yansıyan Erdoğan’ın Ogan ile ilgili sözlerini hatırlatarak, “Hem hakaret edeceksin hem de konuşacaksın. Bu kabul edilemez”Görüşmeden duyduğu memnuniyetsizliği yaptığı değerlendirmeyle dile getirdi.

haberfatsa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu